Firma Allsys wykonuje instalacje urządzeń alarmowych. Problem właściwego zabezpieczenia określonej nieruchomości jest kwestią niezwykle istotną i złożoną. Właściwy, pozbawiony słabych punktów, system alarmowy jest przecież gwarantem spokoju i poczucia bezpieczeństwa naszych klientów. Zapewnienie Państwu owego spokoju i bezpieczeństwa jest naszym celem nadrzędnym, dlatego też do każdego zapytania z Państwa strony podchodzimy indywidualnie, ustalając, przy Państwa czynnym udziale, projekt i ofertę najodpowiedniejszego systemu dla danej nieruchomości.

W związku z tym, prosimy naszych klientów o bezpośredni kontakt z nami w celu umówienia się na spotkanie i określenia wstępnych warunków projektowanego systemu alarmowego. Spotkanie jest oczywiście niezobowiązujące i do Państwa należy ostateczna decyzja o powierzeniu nam swojego zaufania i rozpoczęciu instalacji.

Aby jednak przybliżyć Państwu ogólny obszar działań firmy Allsys, poniżej przedstawiamy wykonywane przez nas typowe instalacje:

- Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu
- Telewizja Przemysłowa
- Kontrola Dostępu
- Systemy Alarmu Pożarowego
- Instalacje domofonowe
- Usługi telekomunikacyjne
- Instalacje elektryczne

Nasze dane teleadresowe znajdą Państwo w dziale Kontakt. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług ! Zaufajcie nam i poczujcie się bezpieczni !